Швидка доставка
Вигідні ціни
Замовити зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок
Ваш запит відправлено. Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Помилка відправки запиту. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Про компанію

ТОВ «Професійна Будівельна Комплектація» - професіонал в сфері дистрибуції сучасних будівельних матеріалів

Наше підприємство більше 20 років активно та успішно працює на ринку будівельних матеріалів в місті Запоріжжі і області та займає провідне місце серед інших торгівельних підприємств цієї сфери в регіоні.

Основним видом діяльності нашого підприємства є оптові продажі будівельних матеріалів для всіх типів будівництва: промислового, житлового, заміського та дачного, а також капітальних ремонтів, реконструкцій та реставрацій будинків, споруд чи інших об’єктів.

Надійні постачальники

Наша компанія співпрацює з найкращими вітчизняними та всесвітньо відомими виробниками будівельних та оздоблювальних матеріалів та є офіційним представником в Запоріжжі та області деяких з них.

За період своєї діяльності ми пересвідчились в надійності наших партнерів і постачальників та накопичили великий досвід торгівлі в цій сфері. Співпрацюючи з провідними світовими виробниками компанія «ПрофБудКомплект» поставляє на ринок високоякісну продукцію здатну задовольняти запити самого вимогливого споживача. Всі наші товари відповідають світовим стандартам та сертифіковані в Україні.

Великий асортимент

Асортиментна пропозиція компанії становить близько 30 товарних груп, що містять близько 5 тисяч найменувань будівельних та оздоблювальних матеріалів. І це далеко не межа. На основі аналізу споживчого попиту і кон'юнктури ринку асортимент постійно розширюється і оптимізується. Ми зацікавлені в розширенні баз даних можливих постачальників оздоблювальних та будівельних матеріалів. Партнери для нас - це виробники та імпортери будівельних матеріалів, яким ми надаємо якісні послуги з просування їх продукції на ринку, і покупці, яким ми надаємо якісні товари та послуги. А вони, в свою чергу, можуть завжди розраховувати на нашу надійність і ділову репутацію.

Ми використовуємо комплексний підхід для вирішення поставлених задач, в тому числі за рахунок тісної співпраці з нашими партнерами. Вам не потрібно вишукувати та скуповувати необхідні будівельні матеріали на різних торгівельних майданчиках, ми гарантуємо нашим клієнтам виконання замовлень в повному обсязі «під ключ», як щодо повного асортименту товару, так і щодо його найнижчої ціни та найвищої якості.

Увага до кожного клієнта

Максимально виважений індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система скидок та преференцій дозволяє завжди знаходити оптимальне рішення в кожному конкретному випадку.

У нас працюють висококваліфіковані менеджери з багатим та успішним досвідом, які зможуть відповісти на всі Ваші запитання, допоможуть правильно підібрати матеріали для будівельних робіт або ремонту, розрахувати їх об’єм, організувати доставку в зручний для Вас час та запропонують максимально вигідні цінові пропозиції.

Ви можете більш детально ознайомитися з асортиментом, який ми пропонуємо до реалізації та при необхідності зробити заказ потрібних товарів по телефонам:

Весь наш колектив об’єднаний спільною ціллю – активний розвиток підприємства за рахунок надання кращих послуг на ринку. Ми цінуємо Вашу довіру, завжди ради допомогти та чекаємо на Вас!

З повагою, колектив ТОВ «ПрофБудКомплект»