Запоріжжя, вул. Портова, 2
Замовити зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок
Ваш запит відправлено. Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Помилка відправки запиту. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Про компанію

ТОВ «Професійна Будівельна Комплектація» - професіонал в сфері дистрибуції сучасних будівельних матеріалів

Наше підприємство більше 20 років активно та успішно працює на ринку будівельних матеріалів в місті Запоріжжі і області та займає провідне місце серед інших торгівельних підприємств цієї сфери в регіоні.

Основним видом діяльності нашого підприємства є оптові продажі будівельних матеріалів для всіх типів будівництва: промислового, житлового, заміського та дачного, а також капітальних ремонтів, реконструкцій та реставрацій будинків, споруд чи інших об’єктів.

Надійні постачальники

Наша компанія співпрацює з найкращими вітчизняними та всесвітньо відомими виробниками будівельних та оздоблювальних матеріалів та є офіційним представником в Запоріжжі та області деяких з них.

За період своєї діяльності ми пересвідчились в надійності наших партнерів і постачальників та накопичили великий досвід торгівлі в цій сфері. Співпрацюючи з провідними світовими виробниками компанія «ПрофБудКомплект» поставляє на ринок високоякісну продукцію здатну задовольняти запити самого вимогливого споживача. Всі наші товари відповідають світовим стандартам та сертифіковані в Україні.

Великий асортимент

Асортиментна пропозиція компанії становить близько 30 товарних груп, що містять близько 5 тисяч найменувань будівельних та оздоблювальних матеріалів. І це далеко не межа. На основі аналізу споживчого попиту і кон'юнктури ринку асортимент постійно розширюється і оптимізується. Ми зацікавлені в розширенні баз даних можливих постачальників оздоблювальних та будівельних матеріалів. Партнери для нас - це виробники та імпортери будівельних матеріалів, яким ми надаємо якісні послуги з просування їх продукції на ринку, і покупці, яким ми надаємо якісні товари та послуги. А вони, в свою чергу, можуть завжди розраховувати на нашу надійність і ділову репутацію.

Ми використовуємо комплексний підхід для вирішення поставлених задач, в тому числі за рахунок тісної співпраці з нашими партнерами. Вам не потрібно вишукувати та скуповувати необхідні будівельні матеріали на різних торгівельних майданчиках, ми гарантуємо нашим клієнтам виконання замовлень в повному обсязі «під ключ», як щодо повного асортименту товару, так і щодо його найнижчої ціни та найвищої якості.

Увага до кожного клієнта

Максимально виважений індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система скидок та преференцій дозволяє завжди знаходити оптимальне рішення в кожному конкретному випадку.

У нас працюють висококваліфіковані менеджери з багатим та успішним досвідом, які зможуть відповісти на всі Ваші запитання, допоможуть правильно підібрати матеріали для будівельних робіт або ремонту, розрахувати їх об’єм, організувати доставку в зручний для Вас час та запропонують максимально вигідні цінові пропозиції.

Ви можете більш детально ознайомитися з асортиментом, який ми пропонуємо до реалізації та при необхідності зробити заказ потрібних товарів по телефонам:

Весь наш колектив об’єднаний спільною ціллю – активний розвиток підприємства за рахунок надання кращих послуг на ринку. Ми цінуємо Вашу довіру, завжди ради допомогти та чекаємо на Вас!

З повагою, колектив ТОВ «ПрофБудКомплект»